Filtrace

km
Vyčistit filtry


Seznam všech odborníků

Pozor:

Chcete-li kontaktovat odborníky, musíte se přihlásit jako uživatel.


Dominika Špačková

Právní a finanční služby - Podnikatelské poradenství
Zatím nehodnocen
68706
Naposledy aktivní 29.06.2020 13:29:08  |  Registrován 29.6.2020


Pomůžu vám, aby váš byznys za rok vydělával 2× tolik. Už více než 10 let spolupracuji s podnikajícími matkami, které mají na práci často jen 20 hodin týdně a přitom dokážou každý rok zdvojnásobovat obrat. Jako poradkyně pomáhám znovu nastartovat byznys. Odhalit aktivity, které nevydělávají a najít zlaté ryby, které vám peníze přinesou.

S čím vám mohu pomoci?

1. Nevyplácíte si z byznysu adekvátní výplatu – Naučíte se, jak zařídit, aby u vás klienti utráceli více peněz. Pochopíte, jak zbytečně neplatit za marketing a přesto vydělat. Dozvíte se, jak zdražovat, aby klienti nebyli naštvaní, ale nadšení.
2. Nemáte tolik volného času, kolik chcete – Přestanete dělat věci, které vás nebaví a přitom budete vydělávat stejně. Naučíte se vše organizovat tak, abyste nebyli věčně přepracovaní a firma skvěle šlapala.
3. Potřebujete se radit o problémech, které nemáte s kým řešit

Více o mé práci se dozvíte na stránkách www.maminkatelky.cz.

Pavlína Zítková

Právní a finanční služby - Podnikatelské poradenství
Zatím nehodnocen
19000
Naposledy aktivní 29.06.2020 13:30:32  |  Registrován 29.6.2020


Jste maminkou malých dětí a chtěla byste začít podnikat, ale nevíte jak? Nebo už máte nastartovaný byznys, ale nejde vám rozjet a skloubit s dětmi? Pak vám ráda pomohu. Jsem vystudovaná ekonomka a více než 10 let jsem se v rámci redakční činnosti věnuji malým a středním podnikatelům. Sama už jsem na volné noze 15 let a nezměnilo se to ani s narozením dvou dětí.

Poslední 2 roky se intenzivně věnuji v rámci projektu www.maminkatelky.cz právě podnikajícím maminkám s dětmi, protože v tom vidím smysl a mám radost, když se z vyčerpané maminky stane šťastná žena, která si vyplácí dobrou výplatu a zároveň má odpoledne čas na děti nebo když onemocní.

Potřebujete se posunout dál a nevíte jak. Napište mi váš příběh a co vás trápí na podpora@maminkatelky.cz.

Vladimir Mkrtčjan

Právní a finanční služby - Účetní
Zatím nehodnocen

Naposledy aktivní 07.02.2020 19:21:22  |  Registrován 23.1.2020
Jak to funguje?